середа, 11 жовтня, 2017, 6:30 Світ
Путін готовий піти з Донбасу і шукає хитрий спосіб

Російський президент Володимир Путін шукає спосіб позбутися Донбасу, оскільки політична ситуація в Росії доволі складна. І економічна ситуація далеко не така гарна, як її розмальовують.

Таку думку висловив політолог ​Леонід Радзиховський для «Радіо Свобода».

«Ніякої обвальної кризи немає. Але зростання дуже невелике. Психологічний настрій (у людей) доволі депресивний. У цій ситуації «концерт», який постійно триває, я думаю, Путіна обтяжує. Він хотів би від цієї консервної банки на хвості позбутися. Я маю на увазі «ДНР». Але на своїх умовах. Тобто позбутися так, щоб продати і всередині країни, і ззовні вихід з «ДНР», як свою «велику перемогу». Росія готова на певні зрушення», – каже він.

За словами політолога, російське керівництво, яке раніше прикривалося «Мінськом», щоб зберігати статус-кво, зараз схильне реально довести «Мінськ» до завершення. Оскільки це від Росії залежить. Залежить це не тільки і не стільки від Росії. Американці у цьому питанні виступають не як зацікавлена сторона, а як сторона, яка може контролювати процес. Тим більше, що тиск з Заходу на Путіна триває. І з наступного року посилиться. Ось ці публікації списків його знайомих, їхніх грошей, ще якихось матеріалів, які їх компрометують – все це теж елемент тиску на Путіна. Схоже, тиску для нього доволі суттєвого.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:00 :20