Новини » Події 11 жовтня, 2017, 1:45
Посол України в Румунії розповів про головну мету закону про освіту

Підписаний президентом України Закон «Про освіту» не був спрямований проти національних меншин, а головна його мета полягає в реформуванні всієї системи освіти.

Про це заявив Надзвичайний і Повноважний посол України в Румунії Олександр Баньков в інтерв’ю румунському виданню Romania Libera.

Олександр Баньков

«Сам закон не був спрямований проти національних меншин. Документ був прийнятий з метою реформування всієї системи освіти в Україні. Необхідність проведення загальної реформи освітньої системи давно назріла. У багатьох учнів, які не вивчали українську мову, не було необхідної підготовки для подальшого професійного зростання», – зазначив дипломат.

За його словами, вища освіта в Україні ведеться українською мовою, а при вступі у вузи учням необхідна відповідна підготовка, щоб надати їм рівні умови для успішної здачі іспитів і подальшого навчання.

Дипломат підкреслив при цьому, що українське законодавство сьогодні дозволяє відкривати приватні навчальні заклади, в тому числі і вузи, де викладання може вестися будь-якою мовою, включаючи румунську, додатково вивчаючи при цьому українська мова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-19 22:24 :43