середа, 11 жовтня, 2017, 13:12 Суспільство
Політичний прошарок для мене є невидимий, – Любко Дереш

Україна не є країною, яка подразнює. Її частка знаходиться в громадянах, ландшафті, краєвидах. Проте іноді через установи на кшталт лікарень чи воєнкоматів, відчутними є економічні труднощі та нівелювання особистості. Саме це найбільше гнітить.

Таку думку в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (щовівторка о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив письменник Любко Дереш.

«Я ніколи не думаю про Україну, як про країну, яка подразнює. Тобто, якимось дивним чином політичний прошарок для мене є невидимий. Я бачу державу в обличчях людей, ландшафті, краєвидах. Зрештою, і в економіці. Проте вона травмує іноді, ставлячи перед дивними виборами. Але, мушу сказати, що не відчуваю цього оголеного нерву, який би мене по-особливому ранив», – розповів гість ефіру.

За словами Дереша, найбільше в житті його травмувало перебування в лікарнях і воєнкоматах.

«Мене дуже травмували лікарні та воєнкомати. Саме там я відчував себе нараженим на знеособленість, де немає мене, а існує лише карточка. Проте мені пощастило, що всі ці процедури перевірок відбувались у невеличкому містечку, де всі знали мою бабцю. В цьому був момент персоналізму», – говорить Любко Дереш.

Податкові, лікарні, воєнкомати найбільше лякають тим, що знеособлюють, прокоментував письменник. Він додав, що завжди може визначити присутність цього нальоту системи на його співрозмовнику. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 21:50 :51