середа, 11 жовтня, 2017, 23:47 Події
Поліція затримала небезпечну банду грабіжників з Кавказу

Банду грабіжників, які діяли по всій Україні, затримала поліція. На рахунку зловмисників – побиття і катування, діяли вони в масках, за плечима – не одне пограбування в приватному секторі під Києвом.

Про це повідомляє Сьогодні.

Зловмисники вже святкували в ресторані чергове вдале пограбування. І раптом – музика в залі стихла. Їжа і алкоголь – це все, на що встигли витратити нічну здобич.

Поліція затримала п’ятьох осіб. Всі – вихідці з Кавказу. Члени банди, яка орудувала по всій Україні. Остання їх справа – будинок сім’ї в Ірпені Київської області. Те, що господарі були вдома – грабіжників не зупинило.

Батька і сина побили і зв’язали. Винесли все, що було в будинку: значну суму готівки в гривнях та валюту. Нападники були в масках, впізнати їх неможливо. Але вийти на слід все ж вдалося. Допомогли валютники з Житомира.

Група осіб з кавказького регіону почала активно змінювати грошові кошти в іноземній валюті та витрачати їх на території Житомирської області. Провівши моніторинг, поліцейські зрозуміли, що цього злочину на території області скоєно не було.

Але грабіжників вже активно шукали колеги з Київської області. Вийшли на квартиру підозрюваних. Знайшли маски і інші докази причетності до пограбування. Затримані признаватись поліції не поспішають.

Затриманим загрожує до 12 років за гратами. На їхньому рахунку, стверджують слідчі – кілька кримінальних справ – наркотики, крадіжки та пограбування. Зараз – з’ясовують, що гості ще встигли зробити на території України.

Читайте також: У Польщі затримали вандала, який спаплюжив консульство України в Ряшеві

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 09:45:55