Після запуску «Північного потоку-2» Україна щорічно втрачатиме $2-2,4 млрд
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України

Після запуску Росією «Північного потоку-2» Україна буде втрачати $2-2,4 млрд щорічно від зменшення кількості транзиту російських вуглеводнів через українську газотранспортну систему.

Не допустити будівництво «Північного потоку-2» є одним із найважливіших для нас завдань, оскільки кремлівський проект спрямований на знищення української економіки. Щорічні втрати складуть 2,4 млрд доларів США.

Ми, як надійний партнер, виконуємо свої зобов’язання у сфері енергетики й очікуємо, що ЄС збереже непохитну позицію щодо «Північного потоку-2». Ми також сподіваємось, що ЄС не буде підтримувати нові шляхи постачання газу – такі як «Турецький потік», – і перегляне своє рішення про надання додаткових потужностей для «Газпрому» (OPAL).

Також хочу відзначити, що для України дуже важливо отримати додаткові фінансові ресурси в рамках a New European Investment Plan for Ukraine (т. з. «Плану Маршалла»), щоб мати зовнішню мотивацію продовжувати реформи, боротися проти зростаючого популізму. Також це потрібно для нівелювання інфраструктурного розриву між Україною та європейськими країнами і підтримки малого та середнього бізнесу.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-17 09:53 :38