середа, 11 жовтня, 2017, 20:45 Політика
Надія Савченко стала парламентарем волею випадку, – Марк Фейгін

Депутатом українського парламенту Надія Савченко стала волею випадку. Це був лише інструмент для її визволення.

Про це в ефірі програми Vox populi. Голос народу на телеканалі ZIK заявив російський на телеканалі ZIK) заявив російський адвокат Марк Фейгін, відповідаючи бліц-запитання телеглядача.

У бліц-запитанні телеглядач запитав Марка Фейгіна, коли він опублікує усі матеріали, що стосуються Надії Савченко та чому на його думку така особа, як Савченко зараз знаходиться в українському парламенті.

«Знаєте, якихось особливих матеріалів, які би пролили на цю справу світло, і дали б тут якусь конспірологію, або ж чи залишилося щось таємне, то насправді, нічого такого не має» – зауважує гість програми.

Зокрема, колишній адвокат Надії Савченко вважає, що депутатом українського парламенту Савченко стала волею випадку.

«Це був лише інструмент, аби її звільнити. Ніякої мети робити із неї політика у нас не було. Так сталося. Тому й розчарування в ній, як в політику настільки велике і зараз багато хто підозрює, що було щось, що можна було приховувати від українського народу, що власне пов’язано з її перебуванням у Росії. Але нічого таємного немає. За тих два роки, поки Савченко сиділа в тюрмі, не відбулося нічого такого, що варто було б зараз відкрити, що у свою чергу змінило би відношення до неї. Як на мене, зараз це вже не має ніякого значення»,– зазначив Марк Фейгін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 21:40 :47