середа, 11 жовтня, 2017, 21:55 Суспільство
На Житомирщині перепоховали рештки 65 воїнів часів Другої світової війни
  • Фото: СБУ
  • Фото: СБУ
  • Фото: СБУ
  • Фото: СБУ
  • Фото: СБУ
  • Фото: СБУ

Сьогодні, 11 жовтня, співробітники СБУ та курсанти Академії з усіма військовими почестями перепоховали у селі Раковичі Радомишльського району Житомирщини рештки 65 воїнів часів Другої світової війни.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Вихованці Національної академії СБУ спільно з представниками Всеукраїнської громадської організації «Закінчимо війну» знайшли останки військових під час розкопок у селах Раковичі та Гута-Забілоцька Житомирщини.

Заступник Голови Служби безпеки України Вадим Поярков наголосив, що Україна заплатила занадто велику ціну за перемогу у Другій світовій війні: «У цих кровопролитних боях загинув кожен п’ятий українець».

Він зауважив, що завдяки роботі пошуковців, громадських організацій і просто небайдужих патріотів ми маємо можливість довести історичну правду – спростувати путінські байки про начебто малозначність внеску України й українців у боротьбу проти фашистських загарбників.

Поминальну панахиду за загиблими у Другій світовій війні провів Єпископ Житомирський і Овруцький УПЦ КП Паїсій (Кухарчук). Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання воїнів, похованих у братській могилі.

Повідомляється, що курсанти Академії беруть участь у пошукових роботах спільно з громадською організацією впродовж двох років.

Ректор Академії СБУ Сергій Кудінов запевнив, що пошук воїнів Другої світової війни та встановлення їх імен триватиме і надалі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 08:41:33