середа, 11 жовтня, 2017, 16:16 Регіони
На Волині встановлять пам’ятник торговцям пончиками

У волинському містечку Шацьк планують встановити пам’ятник людині, яка торгує пончиками.

Про це IA ZIK повідомила консультант з комунікацій АМУ Тамара Зубенко.

На початку жовтня у Шацьку розпочали роботи із реконструкції парку імені Тараса Шевченка. Ще торік керівництво Шацької селищної ради анонсувало ці роботи. Непримітну територію в центрі селища планували окультурити й облаштувати комфортну зону відпочинку – як і належить курортному містечку.

Усі роботи, зі слів голови Шацької ОТГ Сергія Віннічука, планують завершити за місяць-півтора.

Зі слів пана Віннічука, нині не надто приваблива територія для шаччан і відпочивальників перетвориться на місце культурного відпочинку. Тут планують організовувати концерти і навіть щорічний літній фестиваль шацького пончика.

Планують на березі Світязя також встановити особливий пам’яник пончистові, який стане такою собі візитівкою «Курорту-Шацьк».

«У селі Світязь робимо зараз набережну за гроші, які надходять із митниці. Сім мільйонів також плануємо вкласти у реконструкцію пляжу в «Куточку рибалки» і вже готуємо проект. Одне слово, там буде Європа. Саме там і плануємо встановити пам’ятник пончистові («пончист» – людина, яка на пляжі біля озера Світязь продає пончики), адже наші смаколики – вже такий собі бренд. Тож незабаром туристів у Світязі вітатиме колоритна шаччанка з велосипедом і пончиками», – запевняє голова Шацької РДА Голядинець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 09:36:07