середа, 11 жовтня, 2017, 17:34 Регіони
На Волині вбивцю 76-річної бабусі триматимуть у психлікарні під суворим наглядом

Прокуратура вимагає госпіталізувати убивцю 76-річної волинянки до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Правоохоронці скерували до суду клопотання про застосування до 40-річного мешканця села Куснище Любомльського району, який з особливою жорстокістю убив 76-річну сусідку, примусових заходів медичного характеру. Мова йде про госпіталізацію до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Раніше судимий чоловік на подвір’ї коло свого будинку завдав жінці численних ударів сокирою в область шиї, відчленувавши голову.

Під час досудового розслідування судово-психіатрична експертиза засвідчила, що підозрюваний перебував у стані неосудності через наявне у нього психічне захворювання, відтак матеріали провадження скеровані до суду з клопотанням про застосування до чоловіка примусових заходів медичного характеру у виді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Довідка IA ZIK.

Згідно із ч. 5 ст. 94 КК України, госпіталізація до психіатричного закладу із суворим наглядом може бути застосована судом щодо психічно хворого, який вчинив суспільно небезпечне діяння, пов’язане з посяганням на життя інших осіб, а також щодо психічно хворого, який за своїм психічним станом і характером вчиненого суспільно небезпечного діяння становить особливу небезпеку для суспільства і потребує тримання у психіатричному закладі та лікування в умовах суворого нагляду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 09:37:16