середа, 11 жовтня, 2017, 16:41 Регіони
На Тернопільщині одночасно відкриють 200 меморіальних дошок з іменами воїнів УПА

На Тернопільщині напередодні свята Покрови, 13 жовтня, відкриють 200 меморіальних дошок з іменами воїнів УПА.

Як повідомили IA ZIK у прес-службі облдержадміністрації, таким чином у переддень 75 річниці створення УПА вшанують не лише повстанців, які боролися за Українську державу, а й людей, які їм допомагали.

«Готуючись до відзначення 75 річниці створення Української Повстанської Армії, було вирішено знайти людей, які боролися за Україну під час національно-визвольного руху й закарбувати їхні імена на пам’ятних дошках. Ці меморіальні дошки розмістять на школах», – розповів заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Юрик.

Пам’ятні знаки розмістять на навчальних закладах одночасно – 13 жовтня о 12.00. Відбуватиметься це у всіх районах області.

«Просимо жителів краю максимально взяти в цьому участь і вшанувати героїв Української Повстанської Армії та простих людей, які їм допомагали. Адже ми знаємо, що без допомоги людей народна армія не змогла би боротися проти окупантів, які зазіхали на територію нашої держави. Фактично, тепер події 75-річної давності повторюються. У нас той же агресор і також триває боротьба за Україну», – підсумував Юрик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 09:34:39