середа, 11 жовтня, 2017, 11:24 Регіони
На Рівненщині зафіксовано нові випадки африканської чуми свиней
Свині. Фото: kordon.in.ua
Свині. Фото: kordon.in.ua

Новий випадок захворювання на АЧС зафіксовано у Дубенському районі.

Як повідомили власкору IA ZIK у Дубенській РДА, 9 жовтня до Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини зателефонував приватний підприємець – власник свиноферми з інформацією про захворювання свиней у його господарстві в урочищі «Знесення» Тараканівської сільської ради.

Група швидкого реагування виїхала в господарство. На момент обстеження виявлено 33 голови живих свиней та 22 трупи свиней різних вікових груп, які знаходились в клітках. У цьому господарстві свині утримуються в одному приміщенні.

Спеціалісти державної служби ветеринарної медицини Дубенського району відібрали патматеріал від 4 трупів свиней з різних вікових груп та направили у Рівненську регіональну державну лабораторію ветеринарної медицини.

10 жовтня отримано висновок про результати дослідження паталогічного матеріалу, в якому підтверджено захворювання свиней на африканську чуму.

Проведено засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Дубенській РДА. Її рішенням затверджено план заходів з локалізації захворювання.

У господарстві запроваджено карантин. Там проведуть забій свиней безкровним методом та спалять їх.

Як ми вже повідомляли, 26 вересня було отримано лабораторне підтвердження про захворювання на АЧС тварин, які утримувалися в індивідуальному селянському господарстві села Острів Дубенського району.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:49 :46