середа, 11 жовтня, 2017, 22:10 Суспільство
Епоха «великих географічних відкриттів» у музиці закінчилася, – Троїцький

Уже протягом 20-ти років у світі музики нічого нового не відбувається. А музика створюється за принципом «нове – це добре забуте старе».

Таку думку висловив журналіст, музичний критик, перший пропагандист рок-музики в СРСР Артемій Троїцький у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 20:00 – 21:00) на телеканалі ZIK.

«Я зараз слухаю багато музики, оскільки роблю три радіопередачі. Саме тому я потребую нової інформації. Однак я відчуваю, що у чомусь уже відхожу назад, і не настільки перебуваю в центрі подій, як це було раніше», – зазначив музичний критик.

Проте додає, що під час вибору музики все ж більше самостійно формує свій кейс, ніж прислухається до інших критиків.

«Я точно знаю, що є одним із найдосвідченіших слухачів музики у світі. Мені 62 роки, і майже 50 років свого життя я весь час слухаю музику. Тому я маю набагато більший досвід, ніж сучасні рецензенти», – певен Троїцький.

Також музичний критик констатував, що протягом 20-ти років у світі музики нічого нового не відбувається. А музика створюється за принципом «нове – це добре забуте старе».

«Я вважаю, що епоха «великих географічних відкриттів» у музиці закінчилася, до того ж, вона закінчилася вже досить давно. Відтак, нічого принципово нового в музиці, тобто нових стилів, звуків, підходів, не відбувалося ще з середини 90-х років. Безумовно, є багато талановитих музикантів, але вже протягом 20-ти років мене ніщо особливо не вражає», – підсумував Артемій Троїцький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 10:09:18