середа, 11 жовтня, 2017, 18:21 Події
Чи була чешка?: Скрипін і Wizz Air висловились про інцидент в літаку

Авіакомпанія Wizz Air зробила офіційну заяву щодо інциденту з Романом Скрипіним. Як пояснюють у компанії, бортпровідниця, від якої журналіст вимагав спілкування українською мовою, нею не володіє та є громадянкою Чехії.

Про це пише detector.media.

Перед цим журналіст Роман Скрипін у грубій формі поскаржився на стюардесу Wizz Air, яка за його словами, відмовилась обслуговувати його українською мовою. Скрипін каже. Що летів з Гамбурга до Києва.

«Галя звати, якщо не помиляюся. Поліцію вона викликала, але то інша історія. Літайте в сраку», – написав журналіст.

скріншот Facebook
скріншот Facebook

В авіакомпанії Wizz Air так пояснили згаданий інцидент:

«11 жовтня 2017 року під час рейсу авіакомпанії Wizz Air з Гамбурга до Києва (W6 7318) надійшло повідомлення про некеровану поведінку одного з пасажирів. Під час посадки одна з бортпровідниць WIZZ, яка за національністю є громадянкою Чехії і не володіє українською мовою, звернулася до нього англійською – однією з міжнародних мов, які використовуються на всіх рейсах. Оскільки бортпровідниця не звернулася до даного пасажира українською, він використав нецензурну лексику і вдався до ще більш агресивної поведінки, зайнявши одне з місць підвищеної комфортності і відмовившись заплатити за нього належний додатковий збір».

У компанії стверджують, що екіпаж у даній ситуації діяв відповідно до встановлених правил поведінки, проявляючи емпатію та розуміння і неодноразово просячи пасажира заспокоїтись.

«Ситуація загострилася, оскільки пасажир не реагував на прохання бортпровідників. Тому згідно з правилами безпеки Wizz Air, про цей випадок повідомили відповідним правоохоронним органам відразу після приземлення літака. Безпека – безумовний пріоритет авіакомпанії і ми не підтримуємо зневажливе й образливе ставлення ані до своїх пасажирів, ані до персоналу», – повідомила прес-служба компанії.

Скрипін, у свою чергу, написав, що ним «ніяких чешок на борту помічено не було».

«Ви знаєте, напевно, що англійська це міжнародна, але на рейсах за правилами ICAO ви мусите забезпечити державною? Я там у вас в літаку втратив свідомість, і не реаґував на звернення екіпажу? Ей! Ви нам самі запропонували сісіти в інший ряд, ніж був зазначений в квитках. Але потім почали постійно говорити що за це треба платити. Ей!», – відреагував журналіст.

Читайте також: Трьох китаянок, які зробили собі пластичні операції, не впустили на літак

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 00:06:05