середа, 11 жовтня, 2017, 14:42 Регіони
Через відсутність документів волинські виборчкоми не зареєстрували 22 кандидатів

На Волині три виборчкоми з різних причин відмовили у реєстрації 22 кандидатам. Відмови, здебільшого, аргументували відсутністю потрібних документів для реєстрації.

Про це IA ZIK повідомили у громадянській мережі «Опора».

Любешівська селищна виборча комісія відмовила у реєстрації 16 кандидатам у депутати та кандидату на посаду Любешівського селищного голови, висунутим політичною партією «Розумна сила».

Крім того, Любешівська селищна виборча комісія не зареєструвала кандидатом-самовисуванем на посаду Любешівського селищного голови ОТГ Олексія Приходька через відсутність передбачених законом документів для реєстрації його кандидатом.

З цієї ж причини Колківська селищна виборча комісія відмовила у реєстрації трьом кандидатам у депутати до Колківської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Кандидату-самовисуванці Олені Дмитрук, яка хотіла балотуватися на посаду депутата місцевої ради ОТГ, відмовила у реєстрації Дубечненська сільська виборча комісія. Причина – у пакеті документів для реєстрації кандидатки відсутні копії документа, що посвідчує особу (паспорта).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 12:49 :35