середа, 11 жовтня, 2017, 22:54 Події
Блогер розповів трагікомічну історію про порятунок пенсіонерки в Донецьку

У мережі розповіли трагікомічну історію про те, як житель окупованого Донецька намагався врятувати свою знайому похилого віку, стикаючись з абсурдною роботою служб терористів.

Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на блогера «Фашик Донецький».

Головний герой зіткнувся з тим, що його знайома пенсіонерка, яка мешкає на сьомому поверсі будинку, де ліфт не працював через крадіжку котушки, відчула себе дуже погано і не могла відкрити двері.

Тоді блогер спробував викликати МНС, але там заявили, що не приїдуть рятувати жінку, поки не прийде хтось з родичів. Аналогічно, відмовилися приїхати швидка і міліція. Останні дали герою телефон фахівця зі взлому замків, який теж відмовився приїхати без присутності родичів власниці квартири.

Коли міліцію вдалося викликати, вони приїхали із запізненням на півгодини, а потім відмовилися підніматися пішки на сьомий поверх, попросивши спуститись і все розповісти внизу. Рятувальники приїхали після міліції, але виявилося, що у них немає інструментів, тому блогеру довелося бігти додому за болгаркою, а потім ще раз за викруткою.

Коли двері, нарешті, вдалося розкрити, швидкій заборонили деякий час забрати з квартири жінку, яка перебувала без свідомості, оскільки ще не всі протоколи були написані. Таким чином, пенсіонерку вдалося врятувати тільки дивом, але і в лікарні головному герою довелося платити окремо всьому персоналу та за ліки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:10 :30