середа, 11 жовтня, 2017, 11:49 Економіка
Білорусь обмежила ввезення свиней з Львівщини через африканську чуму
Свині. Фото: Pixabay
Свині. Фото: Pixabay

Білорусь обмежила ввезення свиней із Львівської області через африканську чуму свиней (АЧС).

Про це повідомляє Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгоспу Республіки Білорусь, передає Agravery.

Так, тимчасове обмеження, яке набуває чинності з 12 жовтня, стосується живих свиней, зоопаркових і циркових тварин цих видів, сперми кнурів, м’яса свиней (в тому числі диких кабанів) та іншої свинарської сировини, а також продуктів її переробки; шкіряної, рогокопитної та кишкової сировини, щетини, м’яса диких кабанів, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин, кормів і кормових добавок для тварин рослинного і тваринного походження, використовуваного обладнання для транспортування, утримування, забою і оброблення свиней і сировини (продукції) тваринного походження.

Крім того, відповідні обмеження поширюються на ввезення кормів та кормових добавок для кішок і собак. А також готових кормів, які пройшли термічну обробку та виготовлені із свинарської сировини, яка походить із Львівської області.

Натомість обмеження не стосуватимуться дозволів, виданих за узгодженням з комітетами з сільського господарства і продовольства Республіки Білорусь, на шроти, що пройшли термічну обробку в процесі виготовлення, для виробництва комбікормів для тварин і комбікорму для цінних видів риб.

Нагадаємо, нещодавно на Херсонщині зареєстрували спалах чуми свиней.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 07:49:01