вівторок, 10 жовтня, 2017, 14:08 Політика
Якщо ми не залучимо у ВПК нові технології, втратимо цілу галузь, – Пашинський

В Україні наразі виготовляють декілька різновидів зброї. Але якщо не залучати нові технології і можливості кооперації, країна і надалі втрачатиме свої позиції на ринку зброї.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів керівник Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

«Ми дуже сильно відстали технологічно за останні 27 років. У нас ще залишились якісь «острівці». Наприклад, ми робимо непогані ПТКР (протитанкові керовані ракети). Надіюсь, що ще можемо зробити ракету Р-27, теплову головку для Р-73. Ось це і є точки росту. Усе інше ми вже втратили. Багатьох речей ми вже не можемо зробити», – розповів Пашинський.

Він вважає, що вчорашня зустріч президентів України та Туреччини є дуже важливою. Адже якщо Україна не залучить технології  і можливості кооперації, країна буде і далі відставати. І навіть не йдеться про залучення інвестицій.

«У нас є завод Антонова, який за три роки випустив один літак. Також є завод Малишева, який колись випускав по 500-1000 танків, а зараз десять. Раніше це були світові центри. Підкреслюю, тут не важлива інвестиція, а головною є технологія, інженерна культура, технології і ринки збуту. І якщо ми їх не залучимо, то втратимо цілі галузі», – зазначив Сергій Пашинський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:43 :00