вівторок, 10 жовтня, 2017, 11:50 Регіони
У Луцьку увімкнули опалення у школах, дитсадках та лікарнях

У Луцьку розпочали опалювати у соціальних установах. Поки теплоносій подали до дитсадків, шкіл та медичних установ.

Про це сьогодні, 10 жовтня, заявила директор ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної роботи міськради.

Вона зауважила, що підприємство готове до подачі тепла у житлові будинки, але поки ще нема підстав для цього. Повноцінно розпочнуть опалювальний сезон лише тоді, коли три дні середньодобова температура повітря становитиме нижче 8 градусів тепла. На сьогодні такого не спостерігається.

Малютіна зауважила, що уже розпочато подачу тепла у дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади, лікувальні установи. Так, теплопостачання здійснюється у Луцький клінічній пологовий будинок, Луцьку міську клінічну лікарню, центр медико-санітарної допомоги № 2, Волинську обласну дитячу лікарню. Також теплі батареї уже у 10  ДНЗ та семи школах. У ці заклади тепло подається з 6.00 до 22.00 за графіком гарячого водопостачання.

Директор ДКП «Луцьктепло» наголосила, тепло подали лише у ті установи, де це можливо зробити без підключення до мережі житлових будинків.

Секретар міської ради Григорій Пустовіт зауважив, що ДКП «Луцьктепло» готове до роботи в осінньо-зимовий період. Однак, ТзОВ «Тепелен» продовжує створювати проблеми комунальному підприємству. Через їхню діяльність заблоковані рахунки «Луцьктепла», що перешкоджає роботі.

Пустовіт зауважив, що це борги ще 2010-2011 років, і ніхто раніше не вимагав їх повернення. Нині ж керівництво «Тепелен» не хоче йти на діалог і не погоджується зробити реструктуризацію боргу. За його словами, міська влада готова шукати компроміс на шляху виходу з цієї ситуації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:54 :46