вівторок, 10 жовтня, 2017, 16:23 Регіони
У контрабандиста сигарет на Волині конфіскували авто

Волинські митники у пункті пропуску «Доманове» конфіскували у громадянина автомобіль через виявлену схованку для контрабанди цигарок.

Про це IA ZIK повідомили на Волинській митниці ДФС.

Чоловік прямував з Білорусі на Волинь через митний пост «Доманове». Він заїхав на «зелений коридор», стверджуючи, що не везе з собою жодного товару.

Проте, під час повного митного огляду його автомобіля волинські митники виявили в салоні під другим рядом задніх сидінь переобладнану з місця для інструментів схованку,  де знаходилось 300 пачок цигарок марки «Магнат».

Додатково під обшивками панелей боковин транспортного засобу виявлено ще по 100 пачок підакцизного товару, ввезення якого на територію України обмежене. Крім того, встановлено, що цей же громадянин протягом 2017 року уже притягався до відповідальності за подібне правопорушення.

За неодноразове приховування товару від митного контролю способом, що утруднює його виявлення та з використанням спеціально пристосованого сховища, у громадянина вилучено не тільки цигарки, але й автомобіль.

За рішенням суду громадянина чекає штраф в розмірі 200% вартості товару з конфіскацією товару та транспортного засобу, що використовувався для переміщення предметів порушення митних правил.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 12:50 :31