вівторок, 10 жовтня, 2017, 23:05 Політика
Тука: Є три чіткі напрямки у реінтеграційному законопроекті

У законопроекті про реінтеграцію Донбасу є три чіткі загальні напрямки: зовнішня політика, військова складова та внутрішня політика.

Про це в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці в ефірі телеканалу ZIK) заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука.

Присутня у студії нардеп Надія Савченко зауважила, що прийняття закону щодо Донбасу сьогодні чекає чимало людей. За її словами, вже два місяці про нього говорять у Верховній Раді, а напередодні депутати ще й побилися через нього. Тим самим, як наголосила Савченко, нардепи показали людям, що вони нічого не можуть вирішити, а сам закон ні про що.

«По-перше, закон ще не прийнятий, він прийнятий лише у першому читанні і так, до нього ще буде багато поправок», – заявив Георгій Тука.

Зокрема, за словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб, не можна стверджувати, що цей закон нічого не вирішить, адже у законопроекти є три чіткі загальні напрямки.

«Один напрямок – це зовнішня політика, інший – військова складова і третій – це внутрішня політика. Щодо зовнішнього, потрібно додати, що затвердження Росії агресором ми посилили свою позицію щодо неможливості участі ЗС Росії в якості миротворчої місії. Хоча позиція Україні і так була зрозумілою», – заявив Георгій Тука.

Щодо цього Надія Савченко додала, що якщо рішення про визнання Росії агресором не підтримає світова спільнота, то Росія й надалі вестиме свою політику. Тому, як заявила Савченко, потрібно щоби не тільки Україна визнала Росію агресором, а й до прикладу, ООН.

Георгій Тука додав, що над цим потрібно працювати та висловив сподівання, що дипломати вже працюють над цим питанням. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:50:57