вівторок, 10 жовтня, 2017, 11:43 Суспільство
СБУ варто вивчити, хто подався в Крим на квазі-з’їзд української діаспори, – І. Ключковська
Учасники з'їзду. Фото: РИА Новости
Учасники з'їзду. Фото: РИА Новости

Сьогодні російські ЗМІ зарясніли інформацією про проведення в Криму «международного сьезда украинской диаспори». З цього приводу директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська зазначила, що це – визнання сили і впливовості нашої справжньої української діаспори. Проведення цього квазі з’їзду – це також частина гібридної війни, яка активно розгортається не лише в Україні, але й у всіх країнах, де є міцні українські спільноти, працюючи на їх розвал. Не завадило б СБУ і нашій розвідці зайнятися цим питанням і вивчити, хто туди подався.

Про це Ірина Ключковська написала у Фейсбуці.

«Ну, що ж, друзі – діаспоряни, це визнання сили і впливовості нашої справжньої української діаспори! Вітаю всіх! Ви – сила, якої бояться. Проведення цього квазі- з’їзду – це також частина гібридної війни, яка активно розгортається не лише в Україні, але й у всіх країнах, де є міцні українські спільноти, працюючи на їх розвал. Добре розуміємо, що ця комедія відбувається в піку до відзначення 50-ліття Світового Конгресу Українців, яке потужно прокотилися Україною і світом. Не завадило б СБУ і нашій розвідці зайнятися цим питанням і вивчити, хто туди подався», – написала Ірина Ключковська.

Зокрема, російське видання Lenta.ru написало: «В Криму вперше відбудеться міжнародний з’їзд представників українських діаспор з різних країн. Глава держкомітету російського уряду в окупованому Криму у справах міжнаціональних відносин Заур Смирнов заявив, що «Крим обраний для міжнародного з’їзду закономірно. Саме тут українська діаспора готова заявити всій світовій спільноті, що київський режим не має права виступати від імені всього українського народу».

Читайте також: «Культурний батальйон Кремля» оголосив гастрольний сезон в Криму

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:35:24