Новини » Львів 10 жовтня, 2017, 16:18
На ТЕЦ-1 у Львові відремонтували два котли і три турбогенератори

До початку опалювального сезону на найбільшому об’єкті теплопостачання Львова – ТЕЦ-1– відремонтували два котли і три турбогенератори.

Про це на брифінгу повідомив директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степан Пакіж.

«Цього року було автоматизовано котел №6, згідно з інвестпрограмою, яка була затверджена Національною комісією, на суму 3 млн 336 тис. грн. Проведено капітальний ремонт водогрійного котла №3 на суму 850 тис. грн. Також завершуються роботи з ремонту котла №6. Сума вкладених коштів – 1,2 млн. Окрім того, понад 3 млн ми потратили на ремонт трьох турбогенераторів», – зазначив він.

Також Степан Пакіж додав, що на ТЕЦ-1 усі основні роботи зроблені, обладнання готове, і підприємство повністю готове до опалювального сезону.

«Деякі роботи закінчуються до кінця цього тижня на водогрійному котлі №3, але цей котел буде задіяний уже тоді, коли будуть суттєві морози. Ми його поставимо в резерв уже в п’ятницю. І на 6-му паровому котлі ми плануємо роботи до 1 листопада», – зазначив він.

Відповідаючи на питання про аварію турбогенератора, яка сталася на ТЕЦ минулого року, Пакіж зазначив, що вона була зумовлена коротким замиканням у мережах міста. «Ми зараз будемо працювати, щоб на місці цього турбогенератора напрацювати можливість встановити інший турбогенератор», – сказав він додав, що той турбогенератор ще 1938 року випуску і був привезений з Німеччини.

Нагадаємо, сьогодні, 10 жовтня, у Львові розпочинається опалювальний сезон для житлових будинків. До кінця дня тепло має бути подано до всіх будинків міста.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 09:21 :38