вівторок, 10 жовтня, 2017, 14:47 Регіони
Мер Ковеля обіцяє освоїти гроші на ліквідацію надзвичайної ситуації

Ковельський міський голова Олег Кіндер вважає, що виділені на ліквідацію надзвичайної ситуації гроші будуть повністю освоєні.

Про це він заявив під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, – повідомили IA ZIK у відділі інформаційної політики ОДА.

Нагадаємо, уряд виділив на ліквідацію надзвичайної ситуації, пов’язаної із Ковельським ветсанзаводом, 17 мільйонів гривень. Проте, місцева влада спромоглася освоїти тільки 1,4 млн грн.

Так, за словами ковельського мера Олега Кіндера, в місті тривають роботи щодо подолання наслідків діяльності Ковельської філії ДП «Укрветсанзавод». Зокрема, визначено 3 об’єкти капітального ремонту та будівництва водогонів, де наразі активно тривають роботи: виготовлена проектно-кошторисна документація, проведена експертиза, є всі дозволи для початку робіт. Оперативно перераховуються кошти за жовтень та вже оплачено окремі заходи програми запобігання виникнення надзвичайної ситуації регіонального рівня.

У той же час, здійснюється придбання матеріалів для будівництва водогонів у місті Ковелі. Аби завершити всі роботи вчасно, підрядники працюють навіть у суботу.

«Впевнений, що кошти будуть освоєні на 100 %. Але в наступному році потрібно буде говорити про дофінансування, адже не всі вулиці потрапили до першочергового переліку запланованих робіт», – зазначив Кіндер.

Окрім того, триває капітальний ремонт залізобетонних резервуарів для зберігання неперероблених решток тваринного походження. Вже готові для експлуатації 4 ємкості, стосовно інших трьох – завершено підготовчі роботи. До кінця тижня, за умови сприятливих погодних умов, все буде готове. Залишиться лише встановити дах.

Що ж стосується капітального ремонту під’їздної дороги та благоустрою території, де розміщені резервуари, то тут ситуація дещо складніша. Загальна вартість робіт – 1 млн 481 тис. грн. Коштів достатньо, але необхідно 16 тис. кубів ґрунту, аби завершити всі роботи.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 12:50 :47