вівторок, 10 жовтня, 2017, 10:27 Суспільство
Хто згадає «Привіт, Бог!» Бабкіна за кілька років?
Оксана Думанська
письменниця, перекладач

У нас не лише два Львови, а всього по двоє чи й по четверо – я бачила молодь, яка приходила на концерти Людкевич Фесту, яка слухала спів Мар’яни Садовської, яка вчора увечері прийшла слухати Уляну Горбачевську... І є молодь, яка йде на Бабкіна – так, має право, бо на колір і смак товариш не всяк.

Увімкнула вранці «Привіт, Бог...». Сяк-так розставлені слова та ще й з порушенням законів української мови – особливо доцільне «пришив»... ага, з високими вимогами можна ставитися до поезії, а не до тексту пісеньки про Бога, знаю, не переконуйте. Зараз у популярній музиці усе піддається закону «як умію – так і пію», але щоб отак примітивними музичними прийомчиками скликати до себе зали...

Що ж там такого особливого у мелодійках Бабкіна?! І тут побачила відео – як у Сєвєродонецьку зала відспівала «Червону руту» на концерті балету «Життя». Цій пісні більше літ, ніж прожив Івасюк. Хто згадає це «Привіт, Бог!» років за кілька?..

Але така наша реальність: організатори запрошують гастролерів, чим і створюють їм популярність. Хоч тимчасову і вузькощілинну.

Читайте також: Російський блогер потрапив у скандал через заборону в’їзду в Україну

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:47:22