Новини » Політика 10 жовтня, 2017, 17:01
Геращенко щодо закону про освіту: Угорщина навчилася цього у Кремля
Ірина Геращенко. Фото: УНІАН
Ірина Геращенко. Фото: УНІАН

Критика українського закону про освіту в Угорщині пов’язана з виборами. Це вельми специфічний козир, запозичений в Кремлі.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише перший заступник Голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

Говорячи про «непристойні дії деяких наших країн-сусідів, які оголосили інквізицію нашому новому закону про освіту», І. Геращенко наголосила, що закон європейський і ліберальний: «Всі випробування, що посилюють нашу єдність як нації і як країни, роблять нас сильнішими».

«В Угорщині скоро вибори, тож деякі місцеві політики використовують захист угорськомовного населення за кордоном як внутрішній, об’єднуючий козир. Як на мене, вельми специфічний козир, запозичений в Кремлі. Але всі ці «пляски Віта», насправді, в іншому ракурсі тепер малюють і ще одну українську дискусію щодо подвійного громадянства, яке тут так багато народу виправдовували. І посилюють аргументи тих, хто категорично проти подвійного громадянства», – заявила Геращенко і додала, що не проти подвійного громадянства.

Нагадаємо, новий закон України про освіту, ухвалений Верховною Радою, а саме його розділ про мову освіти – державну – викликав критику влади і правих екстремістів в Угорщині.

Читайте також: Російським лобістам у ПАРЄ не вдається дискредитувати Україну, – Береза

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 02:01 :29