Новини » Політика 10 жовтня, 2017, 23:25
Георгій Тука: Ми штучно загнали багато людей в статус вимушених переселенців

Міністерство із тимчасово окупованих територій виступило з ініціативою розірвати таке порочне коло, коли людей примушують реєструватися як переселенці виключно заради того, щоб отримувати пенсію.

Про це заявив заступник міністра з тимчасово окупованих територій Георгій Тука в ефірі програми «Zіткнення» з Роксаною Руно (щовівторка та щоп’ятниці о 20:00 в ефірі телеканалу ZIK).

«На мій погляд, проблема із вимушеними переселенцями полягає в тому, що ми штучно, незрозуміло з яких міркувань, загнали велику кількість людей, зокрема пенсіонерів, які проживають на неконтрольованих територіях, у статус вимушених переселенців, оскільки це для них єдина можливість отримувати пенсію», – зазначив Тука.

Таким чином, констатує урядовець, влада породила так званий пенсійний туризм в Україні.

«Я особисто не можу засуджувати пенсіонерів, адже для них це єдиний спосіб виживання. Але така ситуація призводить до того, що ми маємо викривлені дані про реальну кількість переміщених осіб в країні, що призводить до інших проблем», – зауважив Тука.

Так, згідно чинного реєстру, наразі в Україні є 1 мільйон 600 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Натомість, на думку урядовця, зокрема на Донеччині не може бути близько 520 тисяч переселенців.

«Це не є військовою таємницею, і всі це чудово розуміють. От тільки ніхто не хоче брати на себе відповідальність і вирішувати цю проблему. Тому Міністерство із тимчасово окупованих територій виступило з ініціативою розірвати таке порочне коло, коли людей примушують реєструватися виключно заради того, щоб отримувати пенсію», – підкреслив Георгій Тука.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 07:53 :55