вівторок, 10 жовтня, 2017, 13:31 Політика
Доки не буде конкуренції серед оборонних підприємств, доти їх директори потраплятимуть за ґрати, – Пашинський

В Україні потрібно докорінно змінити систему, яка працює згідно закону про особливості функціонування військово-промислового комплексу.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним (щопонеділка о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів керівник комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

«Колишній директор Львівського бронетанкового заводу Олександр Остапець сидів у в’язниці і отримав вирок суду. Екс-очільник того ж підприємства Роман Тимків зараз перебуває під слідством. Але проблема не в цьому. Я колись спеціалізувався на історії Другої світової війни і читав статистику, скільки «любімий таваріщ Сталін» перестріляв директорів своїх оборонних підприємств. І що ви  думаєте, якість літаків, які вони випускали, стала краща? Звичайно, що ні. Питання не в цьому. Ми можемо усіх пересаджати до в’язниці, але поки не запровадимо логічну та розумну систему внутрішньої та зовнішньої конкуренції, мотивацій і природного відбору, ми можемо і далі їх саджати за ґрати. Адже природний відбір передбачає конкуренцію, а все інше ним не є», – розповів Пашинський.

Він вважає, що для того, аби змінилася ситуація у військово-промисловому комплексі України, потрібно внести зміни до законів.

«Потрібно змінити нинішню управлінську систему. Зокрема, закон про особливості управління військово-промисловим комплексом в Україні. Вважаю, що його треба скасувати. І я як голова комітету буду над цим працювати. Адже це є і моїм недоопрацюванням. Надіюсь на підтримку Президента, з яким ми мали розмову та разом знайдемо спільну мову і зламаємо цього «останнього радянського монстра». Навіть пам’ятники Леніну знесли, а «острівець» Радянського Союзу у нас залишився», – додав він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:43 :15