Новини » Політика 9 жовтня, 2017, 22:05
Військовий прокурор: неграмотна більшість в Раді змушує мене танцювати, як на сковорідці

Більшість у Верховній Раді приймає необдумані закони і змушує мене їх виконувати. Я б рекомендував депутатам самим спробувати виконати ті норми, які вони закладають у законопроектах.

Про це ефірі програми «HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK заявив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос, коментуючи прийняття судової реформи.

«Я не хочу давати оцінку депутатам-юристам, бо з більшістю не знайомий. Я б завжди перед тим, як напишуть, чи проголосують і потім заставляють виконувати згідно з нормами права, заставляв тих, хто написав, все це виконувати. Це так само як і лабораторні дослідження. Ми ж не є піддослідні кролики, коли нікчемно-неграмотна більшість у Верховній Раді примушує мене танцювати, як на сковорідці», – обурився пан Матіос.

За словами гостя програми, хоча в Раді є експертне управління, яке перевіряє законодавчі ініціативи на відповідність законодавству, але депутати через своє вузьке бачення вносять з голосу необдумані правки.

«Як я можу це виконувати. Я повинен бунтувати? Як військовий я не маю права це робити. Я бунтую тут публічно і закликаю пана Парубія вдуматися. У вас є експертне-юридичне управління Ради та багато інших спеціалізованих закладів, Інститут Корецького, Академія правових наук, спеціалізовані інститути Генпрокуратури, МВС та СБУ. Запитайте, чи можливо виконати те, що написано, крім поправки Лозового, яку не досить чисто знівелював пан Ємець. Я співчуваю народному депутату Руслану Князевичу і собі, що ми повинні бути втілювачами закону про судову реформу», – відзначив Анатолій Матіос.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 18:04 :16