понеділок, 9 жовтня, 2017, 10:23 Регіони
В Ужгороді пройде масштабний інвестиційний форум

12 жовтня в Ужгороді відбудеться інвестиційний форум «Закарпаття – бізнес в центрі Європи».

Захід пройде у винному льосі «Совине гніздо». У форумі візьмуть участь представники дипломатичного корпусу іноземних держав, торгово-промислових палат,  керівники підприємств та установ області. Під час інвестиційного форуму «Закарпаття – бізнес в центрі Європи» буде презентовано можливості для закарпатського бізнесу, діючі та заплановані інвестиційні проекти і програми, проекти, що спрямовані на розвиток Закарпатської області та малого і середнього бізнесу.

Форум пройде у форматі презентацій та панельних дискусій, до участі в яких запрошуються представники ділових кіл та підприємницьких структур області.

Заплановано проведення трьох пленарних засідань: «Інвестиції та економіка», «Стала енергетична політика – передумова для енергозбереження та енергоефективності», «Туристичні тренди сезону 2018 року – конкурентоздатність та новизна».

Проведення цього форуму дасть можливість привернути додаткову увагу європейської спільноти до торговельно-економічних можливостей області та економічно-інвестиційного потенціалу, – повідомляють організатори заходу.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 13:00 :11