понеділок, 9 жовтня, 2017, 16:39 Політика
Росія не допустить миротворчої місії на Донбасі, – Фейгін

Росія ніколи не допустить, щоб миротворча місія на Донбасі контролювала кордон. Адже тоді неможливо буде налагодити переміщення озброєнь. Тож важливо, щоб за цими розмовами питання про політв‘язнів не відійшло на задній план.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив адвокат Марк Фейгін.

Росія ніколи не допустить миротворців на Донбасі, тим більше, щоб ця місія контролювала кордон. Адже тоді Кремль не зможе перекидати свої війська на територію України.

«Я сам бачив, як через кордон йшли російські ешелони для ротації, – везли боєприпаси, військовослужбовців, техніку. Якщо ж кордон перекриють, неможливо буде налагодити переміщення озброєнь. Тож Росія на це не піде», – переконаний Фейгін.

Розмови на зустрічі між спеціальним представником Держдепартаменту США щодо України Куртом Волкером та помічником президента Росії Владиславом Сурковом про миротворців він вважає маневрами, спрямованими лише на те, щоб затягувати питання.

«До того ж, Сполучені Штати Америки не входять до Нормандського формату. Тож ці переговори могли вплинути лише на одного представника –  Росію. Однак ця держава налаштована на зовсім іншу поведінку», – наголосив адвокат.

Тож, на думку Фейгіна, із представником Штатів могли обговорюватись зовсім інші питання, ніж ті, що будуть на саміті країн-лідерів нормандського формату. Та найбільше адвоката хвилює, як розвиватиметься ситуація із політв‘язнями.

«Мене цікавить, чи підчас перемовин підніматимуть ці питання. Для мене важливо, щоб тема політв‘язнів не залишилась десь далеко. Адже із миротворцями нічого не вирішать, а люди далі будуть заґратованими», – зазначив Фейгін. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 00:00 :49