понеділок, 9 жовтня, 2017, 11:18 Регіони
Основний ворог децентралізації – байдужість, – голова ОТГ на Волині

Головний ворог децентралізаційної реформи на Волині є байдужість можновладців і громадян.

Про це заявила голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб, – повідомила IA ZIK Тамара Зубенко в АМУ.

Консультант із правових питань Асоціації міст України Валентин Малиновський під час ефіру на Громадському радіо наголосив, що наразі волиняни вже потроху пересвідчуються, що майбутнє таки за децентралізацією, а на прикладах таких громад як Княгининівська ОТГ вони бачать реальний результат проведеної реформи. Нині, завдяки процесу утворення об’єднаних територіальних громад, змінилася філософія місцевого самоврядування та життя у громадах.

Голова Княгининівської ОТГ Олена Твердохліб наголосила, що люди зрозуміли, що головний ворог децентралізаційних процесів – байдужість. Нині у їхній ОТГ створили вуличні комітети, а життям громади цікавиться не лише молодь, а й літні люди, зокрема, приходять на сесії сільської ради. Особливим досягненням для себе Твердохліб вважає відкриття двох груп у дитсадку в селищі Рокині, що дало змогу розвантажити чергу у дошкільні заклади.

За словами Малиновського, до об’єднання бюджет Княгининівської сільради був 7 мільйонів гривень, а у 2017 р. бюджет ОТГ – 45 мільйонів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-21 14:54 :38