понеділок, 9 жовтня, 2017, 13:50 Регіони
Луцькі кікбоксери можуть не потрапити на чемпіонат Європи через брак коштів

Луцькі кікбоксери тріумфували на чемпіонатах України, але можуть пропустити чемпіонат Європи.

Про це IA ZIK повідомив журналіст Сергій Крайванович.

У Броварах та Павлограді відбулися чемпіонати України з кікбоксингу, на яких тріумфально виступили луцькі спортсмени. Так, Київщина приймала змагання серед юнаків та молоді. Луцька команда (тренери – Анатолій та Дмитро Кобелі) здобула вісім нагород. Чемпіонами стали Яна Глушко, Богдан Фесіна, Павло Гребенкін, Максим Матвійчук і Максим Новосад. Срібні нагороди вибороли Владислав Іксанов, Сабріна Алієва та Вадим Іксанов.

З Павлограда луцькі спортсмени також повернулися з нагородами: Софія Неділько, Софія Коновальчук та Віталій Копач із золотими медалями, а Іван Філіпчук з бронзовою (тренери – Микола Мордик та Андрій Подвальний).

Успіхи на внутрішніх змаганнях дозволяють, як мінімум, сімом луцьким спортсменам виступити на найближчому чемпіонаті Європи у Варшаві. Однак є банальна проблема – брак коштів.

«Ми звернулися до заступника міського голови Костянтина Петрочука та до заступника директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Андрія Розтоки щодо виділення коштів на участь у змаганнях. Питання було вирішено позитивно. Але нині у департаменті не сформована бухгалтерія, тому отримати кошти немає можливості. Якщо забрати гроші не вдасться, у Варшаву зможемо повезти лише трьох спортсменів», – розповідає тренер Анатолій Кобель.

Заступник директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради Андрій Розтока запевняє, що міська рада не відступає від своїх намірів щодо підтримки кікбоксингу у місті та й спорту вцілому.

«Зараз є певні технічні моменти у роботі, але маємо сподівання, що уже найближчим часом все налагодиться», – зазначає він з приводу ситуації із виділенням грошей.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 12:52 :24