понеділок, 9 жовтня, 2017, 17:35 Регіони
Локомотиворемонтним заводом керуватиме депутат Івано-Франківської міськради

Депутата Івано-Франківської міської ради Руслана Терешка призначили т.в.о. генерального директора ПрАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод».

Про це повідомляє «КУРС».

«Я подавав його на посаду керівника підприємства й радий, що поки ми боремося за збереження заводу та право отримати його у власність міста, саме Руслан Терешко буде очолювати завод. Знаю його як людину, яка має досвід керування схожими підприємствами, тож переконаний, що він саме той керівник, який потрібен заводу у цей непростий час», – так прокоментував своє рішення міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Раніше повідомлялось про те, що керівником заводу стане Руслан Терешко. Його заступником – член виконавчого комітету Вадим Войтик.

Нагадаємо, що Івано-Франківська міська рада виграла аукціон з продажу локомотиворемонтного заводу ще 22 серпня, але досі право власності на нього не отримала. Натомість, почалася перевірка правомірності такого продажу.

Руслан Терешко – голова Івано-Франківської міської організації партії «Батьківщина», голова фракції «Батьківщина» в Івано-Франківській міській раді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 04:35:17