понеділок, 9 жовтня, 2017, 17:03 Політика
Фірмове правило Путіна – вдавати активність, не ухвалюючи жодних рішень, – Фейгін

Мінські угоди для Росії були лише проміжним етапом, щоб можна було відтягнути час. Адже фірмове правило Путіна – лише вдавати активність, при цьому нічого не роблячи.

Таку думку в ефірі інформаційного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) висловив адвокат Марк Фейгін.

Мінськими угодами Росія хотіла лише виграти час для маневрів в умовах санкцій та часткової ізоляції.

«Вони хотіли перегрупуватися та тримати під контролем цей тліючий конфлікт, при цьому нічого не роблячи. Вдавати якусь активність, але при цьому не приймати рішень – це взагалі фірмове правило Путіна», – переконаний Фейгін.

Звичайно, у Росії виникають проблеми із контролем окупованих регіонів, та вони вирішують цю проблему, зокрема, шляхом ліквідації неслухняних «отаманів».

«Ліквідація всіляких «моторол» і «гіві» – справа російських спецслужб. У цьому немає жодних сумнівів», – підкреслив адвокат.

Та це лише частково посилило контроль Кремля. Адже в Росії звикли перш за все слідкувати за елітою та ключовими особами – Плотницьким чи Захарченком. Соціальна ж обстановка «на низах» нікого не хвилює.

«Враховуючи рівень корупції, пов‘язаної із фінансуванням цих територій, можу сказати, що реальні проблеми там нікого не цікавлять. Тож Мінські угоди були лише проміжним етапом, щоб можна було затягнути час. Зараз потрібно або їх виконувати, або скасовувати», – розповів експерт.

Адже стало зрозуміло, що ніхто не обмінюватиме Крим на Донбас, тож Кремль вирішив поки що залишити ситуацію такою, якою вона є.

«Подивіться на ситуацію із Придністров‘ям чи Південною Осетією. Це такі собі нормальні лімітрофні бар‘єри, які потрібні для того, щоб показати свою присутність», – наголосив Марк Фейгін. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 00:50:23