понеділок, 9 жовтня, 2017, 12:47 Суспільство
«Добрий ZIK» здійснив мрію чоловіка, який пожертвував усім заради братів

Михайло Шептицький мріяв створити сім’ю, мати дітей. Проте його бажання розбились об реальність. Після смерті батьків, у віці вісімнадцяти років, він почав піклуватись про двох душевнохворих братів. З того часу єдине, на що чоловік має охоту – це трішки відпочити.

Про це йдеться в програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:00 на телеканалі ZIK).

До журналістів програми звернувся священик Михайло Смолінський. Він хотів здійснити мрію свого прихожанина.

«Цій людині притаманна смиренність, щирість та спокій. На мою думку, він є прикладом для наслідування», – коментує священик Смолінський.

Михайлу Шептицькому – 59 років. Він живе у селі Вороняки, що на Львівщині. Ще в юності чоловік вирішив – стане столяром, створить велику сім’ю, дбатиме про дружину та діток. Та цьому бажанню так і не судилося здійснитися через молодших братів Мирона та Зиновія. Вони душевно хворі, а крім Михайла подбати про них нікому.

«Після смерті батьків я стояв на роздоріжжі. Люди намовляли мене, щоб я здав братів у сиротинець. Проте я відмовився від цієї ідеї та щодня боровся зі собою. Довкола Мирона та Зиновія багато клопотів. Їх потрібно переодягнути, нагодувати, помити. Крім цього, маємо ще господарство, за яким також треба вгледіти», – розповідає герой програми Михайло Шептицький.

Із 18 років Михайло щодня прокидається о п’ятій ранку, щоб встигнути все: обійти господарство та потурбуватися про братів, один з яких кілька років тому сів на інвалідний візок. Відтак герой програми відмовився від власного щастя заради рідних. У своїх 59 років чоловік ніколи не був на відпочинку, проте щодня мріє хоч на один день забути про домашні обов’язки.

«У нашому селі кожний звертався до нього за допомогою. Шептицький – чудовий столяр, майстер, знається на господарстві. Він ніколи нікому не відмовляє. Мені здається, що Михайлу нарешті потрібно відпочити, бо ж тоді він зміг би усе ще більше переосмислити і оцінити себе. Можливо, це навіть допомогло б йому збудувати плани на майбутнє», – каже священик Смолінський.

Допомогти втілити ідею священика та мрію Михайла Шептицького взялися журналісти проекту. Вони відправили чоловіка на один із кращих курортів України.

«Відпочинок мені й не снився, бо я постійно працював. Для мене цей подарунок є радістю, який скинув душевний тягар. Я дуже вдячний за таку можливість», – ділиться враженнями щасливий герой проекту Михайло Шептицький.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:45 :18