неділя, 8 жовтня, 2017, 1:55 Світ
Трамп відмовиться підтвердити, що Іран дотримується ядерної угоди, – Голос Америки

Згідно з передбаченнями, президент Трамп відмовиться підтвердити наступного тижня, що Іран дотримується умов ядерної угоди, але повністю не скасує угоди.

Про це повідомляє Голос Америки.

Президент оголосить, що не є в інтересах Сполучених Штатів підтвердити дотримання угоди від 2015 року, яку було досягнуто між Іраном і п’ятьма іншими країнами. Цей крок започаткує 60-денний період, протягом якого Конгрес мусить вирішити, чи відновити деякі економічні санкції проти Тегерана, які були скасовані в рамках досягнення угоди.

Тимчасом президент Ірану Гассан Роугані захищав в суботу угоду, кажучи, що навіть десять таких як Дональд Трамп, не можуть скасувати досягнень Ірану, повідомило державне телебачення. Роугані виступив з промовою в Тегеранському університеті на відкритті нового навчального року.

Роугані застеріг США від порушення умов угоди. «Якщо Сполучені Штати порушать ядерну угоду, весь світ осудить Америку, а не Іран», сказав він.

Чимало республіканців і демократів виступають проти відновлення санкцій проти Ірану, які могли б вбити угоду, і повідомлення натякають, що Трамп може припинити заклики до Конгресу, щоб зробити це.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 11:45:18