неділя, 8 жовтня, 2017, 5:25 Політика
Степан Хмара: Не думаю, що Саакашвілі хоче стати месією

Міхеїл Саакашвілі не є конкурентом для українських політиків, оскільки розуміє, що перемога України потрібна і для Грузії.

Таку думку висловив Про це нагадав герой України, дисидент, народний депутат України попередніх скликань Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Я не думаю, що Саакашвілі хоче стати месією, оскільки він людина з тверезим розумом. Однак його енергія та амбіції як політика повинні реалізовуватися. Він розуміє, що перемога України потрібна і для Грузії. Оскільки якщо Україна не витримає тиск Росії, то що вже тоді говорити про Грузію», – певен Степан Хмара.

Він вважає, що Міхеїл Саакашвілі не є конкурентом для українських політиків, оскільки не може бути ні президентом, ні депутатом.

«Харизму Саакашвілі українські політики мали б використати для того, що б підсилити свою політику на користь держави. Натомість заяви окремих політиків про те, що Саакашвілі – це проект Путіна, є просто безглуздими. Адже Саакашвілі ніколи не був і не буде на боці Росії. На прикладі Грузії цей політик показав, що не є продажним», – наголосив український дисидент.

Також Степан Хмара прокоментував підготовку та заклик громадян до акції протесту, яка запланована на 17 жовтня.

«Якщо протести будуть організовані розумними людьми, і це все переросте в конструктивний тиск на владу, то з цього може бути щось корисне для країни. Адже має бути упорядкований та цілеспрямований рух з конкретними вимогами громадян», – зазначив Степан Хмара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 18:52 :13