неділя, 8 жовтня, 2017, 4:10 Світ
На протестних акціях у Росії затримано понад 270 осіб

По всій Росії на протестних акціях на підтримку опозиціонера Олексія Навального затримали понад 270 осіб. Найбільше затриманих у Санкт-Петербурзі.

Про це передає Німецька хвиля.

Напередодні та під час протестних акцій у Росії в суботу, 7 жовтня, поліцією затримано понад 270 осіб, у тому числі керівників регіональних штабів Олексія Навального у кількох містах РФ. Найбільше затриманих зареєстровано у Санкт-Петербурзі – не менше 66 осіб, повідомляє інтернет-портал «ОВД-Інфо». Протягом дня наводились різні дані щодо затриманих на акціях протесту.

Основний мітинг на Марсовому полі у Санкт-Петербурзі переріс в ходу у напрямку площі Повстання. На петербурзькій акції зібралися близько тисячі осіб. У Москві демонстрація на Пушкінській площі вилилася в ходу по Тверській вулиці у бік Кремля.

Акції в Росії проходили на підтримку опозиційного політика Олексія Навального. Демонстранти вимагали допустити його до участі в президентських виборах 2018 року. Сам Навальний участі у акціях не брав, оскільки 2 жовтня заарештований на 20 діб за порушення порядку організації мітингів. Раніше Навальний закликав своїх прибічників вийти на загальноросійську акцію протесту.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 06:30 :59