субота, 7 жовтня, 2017, 12:12 Політика
ZIK – на третьому місці серед інформканалів
ZIK – у трійці найкращих інформканалів.
ZIK – у трійці найкращих інформканалів.

У п’ятницю, 6 жовтня, телеканал ZIK за аудиторією «Україна 18+» (частка 0,7%) та «Україна 18+ міста 50+» (частка 0,83%) посів третє місце серед інформаційних каналів. У загальному заліку телевізійних рейтингів за аудиторією «Україна 18+ міста 50+» ZIK на 16-у місці.

Зокрема продовжує демонструвати високі рейтингові показники прем’єрне політичне ток-шоу з ведучою Наташею Влащенко «Народ проти». Так, вчора проект посів перше місце серед інформканалів за ЦА «Україна 18+» та «Україна 18+ міста 50+», а також друге місце серед інформканалів за комерційною «Україна 18-54».

Окрім того, серед лідерів телеперегляду – програма «Історична правда з Вахтангом Кіпіані», новинні випуски «Перші про головне» та прямоефірні токінг-студії «Перші про головне. Коментарі».

Середньоканальна частка ZIKу за аудиторією «Україна 18+» також тенденційно зростає.

Нагадаємо, уже в перші дні нового осіннього сезону, який стартував на ZIKу, телеканал випередив за рейтинговими показниками «5-й канал» та «Канал 24».

Зазначимо, ZIK демонструє позитивну динаміку зростання частки аудиторії як по Києву, так і по всій Україні загалом.

На початку осені телеканал ZIK відзначив своє 7-річчя. Вперше ZIK вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Тоді програмна сітка налічувала шість проектів власного виробництва. Мовлення здійснювалося зі студії у Львові переважно на Західну Україну. Із 2014 року ZIK розпочав перехід на загальнонаціональний рівень, розширивши лінійку авторських проектів до двадцяти. Навесні 2014 року телеканал відкрив свою першу студію в Києві. Через 2 роки, у жовтні 2016 року, відбулася офіційна презентація нової центральної студії ZIKу в столичному Міжнародному центрі культури та мистецтв. У лютому 2017 року ZIK отримав статус загальноукраїнського телеканалу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 13:48:04