субота, 7 жовтня, 2017, 3:05 Політика
Журналіст порівняв корупцію з марихуаною і запропонував її легалізувати

Якщо державні органи, які повинні боротися з корупцією не виконують своїх функцій, то потрібно усе підлаштувати під певні законодавчі рамки, які б приносили гроші до української казни. А наразі таке враження, що це все можна вирішити, лише за допомогою «легалайзу».

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK сказав журналіст та публіцист Денис Безлюдько.

«Всі говорили про боротьбу з корупцією, але ніхто не сказав, що всі виступи так чи інакше звелися до переведення стрілок. Хтось казав, що треба щось змінювати з верхньої вертикалі до нижньої,  хтось навпаки. Інші казали, що НАБУ не виконує своїх функцій, бо не працюють суди. Також і законодавці не роблять те, що мали б. І насправді єдину здорову думку, яку я тут почув, з урахуванням тієї ситуації, котра  у нас зараз нагромадилась – це «легалайз», – прокоментував Безлюдько.

Він вважає, що корупції немає там, де є дозвіл на неї. Точно так само, як немає контрабанди там, де відсутній кордон.

«Тобто, якщо ніхто не може з цим дати собі раду, ні НАБУ, ні депутати, ні суди, ні Генпрокуратура, ні активісти, ні громадяни, які зрослися з тією корупцією, то давайте, дійсно, впровадимо, якісь процеси і заженемо це все у певні законодавчі рамки. Принаймні, це приноситиме гроші до бюджету», – додав він. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 12:17:14