субота, 7 жовтня, 2017, 21:25 Політика
Українці мають навчитися своєчасно реагувати на неприйнятні дії влади, – Степан Хмара

Якби українці навчилися своєчасно та організовано реагувати на нахабні та неприйнятні дії влади, то Україна вже давно б стала найпотужнішою державою у Європі.

Таку думку висловив герой України, дисидент, народний депутат України попередніх скликань Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Якщо влада говорить про те, що окуповані території планує звільняти політико-дипломатичним шляхом, то для цього потрібно проводити дипломатичні заходи. Передовсім, потрібно розірвати усі дипломатичні відносини з Росією і показати причину таких кроків», – вважає Степан Хмара.

Він зауважив, що Україна тримала в полоні сотні російських офіцерів, яких згодом повідпускали. Натомість, можна було записати інтерв’ю із кожним офіцером, і потім демонструвати це іншим країнам як доказ російської агресії.

«Я сподівався, що Президент України привезе до ООН Білу книгу і розповсюдить її в якості офіційного доказового документа, що підверджує російську агресію. У цій книзі мала б бути зібрана уся доказова база: жертви цивільного населення та військові втрати, кількість розграбованих підприємств та інші наслідки російської агресії щодо України», – зазначив дисидент.

Так, в Україні мав би бути спеціальний орган, який би займався такими питаннями. Натомість, додає Хмара, спеціально створене Міністерство з питань тимчасово окупованих територій не зрозуміло чим займається.

«У чинної влади немає жодного уявлення не тільки про мораль, а й про сором. Тому цю владу потрібно виганяти, адже вона не дасть Україні розвиватися. Українці мають навчитися своєчасно та організовано реагувати на нахабні та неприйнятні для країни дії. І якби ми цьому навчилися раніше, то Україна вже давно б стала найпотужнішою державою у Європі, оскільки має для цього всі параметри: і велику територію, і чисельність населення, і природні багатства, і талановитий народ» – підсумував Степан Хмара.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 07:06:21