субота, 7 жовтня, 2017, 20:22 Політика
У мене серйозні претензії до всіх церковних ієрархів, – Хмара

Українська духовна верхівка вже давно мала б прийти до представників чинної влади і вказати їй на те, що вони руйнують Україну через свою неспроможність. Тоді хоча б якось розблокувалось відтворення парламентаризму в країні.

Таку думку висловив Герой України та дисидент Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Не знаю, чому досі мовчать ієрархи всіх наших церков. У мене до всіх них є претензії: до Української православної церкви, до Греко-католицької церкви, до всіх протестантських церков, до іудейської та мусульманської конфесій. Чому вони не прийдуть до Президента, і не скажуть йому про те, що він руйнує Україну. І щоб духівники закликали його тихенько піти та не заважати», – сказав Хмара.

Він наголосив, що тоді було б розблоковане відтворення парламентаризму. Адже не було б гальма, яке заважає ухвалити нормальний закон про виборчу систему, Центральну виборчу комісію і т.д.

«Можна було б починати роботу. Бо не було б «пахана» над тією шпаною, яка є у фракції БПП та «Народному фронті». Мене менше цікавить «Опозиційний блок», бо це зрозуміло, що це відкритий ворог і кремлівська п’ята колона. Але до інших претензії є. Більше того, у мене є претензії до церковних ієрархів, а до Московського патріархату, тобто до УПЦ МП їх немає, бо це не церква, а також п’ята колона, якою має займатися Служба безпеки України щодо питання, чим вони займаються тут, яку ведуть підривну роботу. Адже вони щодня нею займаються. Чому їх куратор пан Новинський сидить у парламенті, хоча за законом не має права там перебувати, адже, коли його обирали, він не прожив потрібну кількість років в Україні. Тому мафія в Україні і Росії переплетені в один клубок», – наголосив Хмара.

 

Читайте також: Митрополит РКЦ Мокшицький поскаржився російським журналістам на греко-католиків 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-24 11:47 :43