субота, 7 жовтня, 2017, 21:52 Політика
Степан Хмара: Якби ми послухали західних політиків, то Україна не мала б незалежності

Депутатів першого скликання українського парламенту намагалися переконати у тому, що Україні не потрібна незалежність. Із трибуни Верховної Ради у цьому нас переконував і Президент США Буш-старший, і прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер. Тому не завжди треба вірити тому, що нам рядять західні лідери.

Про це нагадав герой України, дисидент, народний депутат України попередніх скликань Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Путіна можна тільки примусити до миру. А зробити це можливо тільки через мобілізацію світових демократичних сил. Але для цього має працювати й українська дипломатія, постійно нагадуючи про те, що Росія є агресором та загрозою не тільки для України, а й для всього світового співтовариства», – наголосив Степан Хмара.

Він зауважив, що зараз відбувається перелом світового порядку, оскільки закінчується ера миру, встановлена після Другої світової війни.

«Саме наша країна за таких обставин мала б доводити усьому світу, що зупинити російську світову загрозу можна тільки допомігши Україні. Але, поряд з цим, українські політики не повинні погоджувати із західними лідерами план своїх дій задля захисту суверенітету України», – певен Хмара.

Таким чином, пояснює дисидент, Україна втрачає свою суб’єктність та демонструє слабкість, що неприпустимо під час боротьби з ворогом.

«Пригадую як нас, депутатів першого скликання українського парламенту намагалися переконати у тому, що Україні не потрібна незалежність. Із трибуни Верховної Ради у цьому нас переконував і Президент США Буш-старший, і прем’єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер. Але тоді ми не послухали західних політиків, незважаючи на їхній авторитет», – констатував Степан Хмара. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-19 02:13:30