субота, 7 жовтня, 2017, 21:07 Політика
Степан Хмара: Усі міжвідомчі угоди між Україною та Росією дійсні

Незважаючи на те, що у нещодавно проголосованих законах про Донбас визнано, що Росія є агресором, угоди між РФ та Україною досі не скасовані.

Про це заявив герой України, дисидент, народний депутат України попередніх скликань Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Я знаю, що голова СБУ Грицак заявляв про те, що Станіслав Краснов працював на ФСБ, то цього хлопця-патріота катували в СБУ. Я докладав дуже багато зусиль, щоб його не замучили і не вбили. Зараз же Краснов перебуває під судом, та частково втратив зір», – розповів Степан Хмара.

За його словами, чоловіка катували прямо в центральному управлінні СБУ за те, що він був одним із організаторів підриву електровишок для постачання електроенергії в Крим.

«Для чого це робили? А тому, що СБУ досі працюють з ФСБ. Адже всі міжвідомчі угоди між Росією та Україною дійсні. І незважаючи на те, що у нещодавно проголосованих законах про Донбас визнано, що Росія є агресором, угоди все одно не будуть скасовані», – певен український дисидент.

Зокрема, пояснює він, це угоди між СБУ і ФСБ, між Міністерствами зовнішніх справ Росії та України, договори про дружбу та партнерство, які досі не скасовані.

«Торгівля з Росією продовжується, транзит російських товарів через Україну також ніхто не припиняв, а мільйони українських заробітчан продовжують працювати на Росію», – констатував Степан Хмара. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 05:23:01