субота, 7 жовтня, 2017, 20:50 Політика
Степан Хмара пояснив, як Кремль хоче допустити бойовиків в український парламент

Закон щодо Донбасу пролонгований на рік, тому що в плані Кремля до року часу закінчити одну фазу конфлікту на сході України і провести так звані вибори.

Таку думку висловив Герой України та дисидент Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (о 20:00 – 21:00 на телеканал і ZIK).

«Кремль хоче створити свою владу на частині територій Донбасу, яка буде повністю вмонтована в українську державну політичну систему і зі середини її руйнуватиме. Також створиться п’ята колона в центральних органах влади, Службі безпеки України, інших силовиків, а також в парламенті. Адже з Донецького краю прийдуть росіяни, такі собі «новинські», які навіть на Донбасі не жили. І це вони планують провести. Тому мене це дуже турбує», – сказав Хмара.

Він вважає, що з часом обранці з Донбасу, які не матимуть відношення до України займатимуться законотворенням, чого не можна допустити.

«Наприклад, вони за деякий час скажуть, що на тих територіях немає жодного російського військового, одягнуть якесь місцеве обмундирування і говоритимуть, що це така їх повстанська форма. Адже вони люблять пускати такі фейки. Більше того, вважатимуть себе громадянами Донбасу та виявлятимуть приналежності до Росії. І ці «новинські» будуть в українському парламенті. Адже не зрозуміло, яке відношення до України має Новинський», – наголосив він. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 06:53:05