субота, 7 жовтня, 2017, 1:18 Політика
Шабунін: Якщо детектива НАБУ визнають винним, то він буде звільнений

Різниця між НАБУ і старою правоохоронною системою полягає в тому, що якщо хтось в НАБУ припускається помилки, то він швидко покидає свою посаду.

Таку думку висловив голова «Центру протидії корупції» Віталій Шабунін у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK

Віталій Шабунін прокоментував інцидент із детективом НАБУ, щодо якого відкрите провадження за фактом побиття адвоката.

«Наявність провадження – це не підозра у скоєнні злочину. Наявність провадження говорить тільки про те, що був задокументований такий факт, і це нормально, що він зараз розслідується. Я можу гарантувати, якщо цей факт   – наголосив Шабунін.

Він визнає, що кожен може допускати помилки, але різниця між НАБУ і старою системою в тому, що вони визнають свої посилки.

«Різниця між НАБУ і старою правоохоронною системою полягає в тому, що якщо хтось в НАБУ припускається помилки, то він швидко покидає свою посаду, і такі прецеденти є. Натомість в ГПУ таку людину «кришують», і вона залишається в системі», – зауважив Шабунін.

Також голова Центру прокоментував питання щодо повноважень НАБУ на прослуховування.

«Важлива пояснити, що НАБУ має право здійснювати прослуховування. Натомість не має права розміщувати своє обладнання на операторів мобільного зв’язку. Відтак, єдиний законний спосіб для НАБУ здійснювати прослуховування – це використовувати інфраструктуру СБУ»,– пояснив Віталій Шабунін. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 12:54:38