субота, 7 жовтня, 2017, 1:30 Політика
Шабунін розповів про винагороду за повернення грошей Лазаренка в Україну

У 2014 році американське посольство в Україні виділило Центру протидії корупції грант у 23 тисячі доларів з формулюванням «за повернення українському народові коштів вкрадених Павлом Лазаренком» і є дуже конкретне питання: яку суму коштів вкрадених Павлом Лазаренком повернув пан Шабунін і його громадська організація? Та на що вони були витрачені?

Про це в ефірі проекту «Народ проти!» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) запитав журналіст Володимир Бойко голову Центру протидії корупції Віталія Шабуніна.

«У нас є багато грантів від американського посольства. американський посол, єдина офіційна особа у цілій країні, яка представляє уряд США в Україні і відповідає за ці гроші», – сказав Шабунін.

Натомість, журналіст Бойко вдруге запитав про те, скільки його організація повернула коштів Павла Лазаренка українському народу?

«Шановний друг Матіоса, відповідаю, розпорядник грошей сказав про те, що ми є найкращим партнером, який відзвітував за кожен долар. А якщо ви не знаєте, то зараз триває ще два позови США щодо грошей Лазаренка, щоб повернути їх в Україну. До рішення американського суду, навіть теоретично неможливо це зробити. А ви стверджуєте, що грант проїли, це ваше право», – відповів очільник Центру протидії корупції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 11:32:29