субота, 7 жовтня, 2017, 1:40 Політика
Шабунін розповів про справу хабара заступнику голови Миколаївської ОДА

Рік тому військовою прокуратурою і СБУ було затримано заступника голови Миколаївської ОДА Романюка на хабарі. І зараз справа перебуває у суді. Але адвокат, який одразу погодився захищати підозрюваного виявився колегою Шабуніна у Раді громадського контролю при НАБУ.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK сказав журналіст Володимир Бойко.

«Я хочу нагадати, що рік тому військовою прокуратурою і СБУ було затримано заступника голови Миколаївської ОДА на хабарі і зараз справа перебуває у суді. Так от, до нього одразу ж виїхав адвокат з Києва. Я просто хочу нагадати, що цим адвокатом був колега Шабуніна, член Ради громадського контролю при НАБУ. І чомусь у Шабуніна не було істерик у зв’язку з цим, чомусь він у свого колеги Гребенюка не вимагав скласти адвокатське свідоцтво або вийти з ради при НАБУ», – зазначив Бойко.

На що Віталій Шабунін сказав, що Служба безпеки України чомусь не спромоглася знайти справжні гроші, аби викрити хабарника.

«Ви знаєте, що військова прокуратура затримала людину на хабарі, всі бачили підвал, у якому це сталося, там було 80 тисяч доларів. Якось в процесі виявилось, що ці гроші опинилися фальшивкою. І на суді про це вже не говорили. Не хочете Володимире запитати у пана Матіоса, як так трапилося, що гроші у військовій прокуратурі перетворилися не на гроші? Адже ви у хороших з ним стосунках», – сказав Шабунін.

Журналіст миттєво відреагував на слова Шабуніна і сказав, що із Матіосом практично не знайомий.

«Щодо грошей, ви помиляєтесь, адже це була імітація хабара. У СБУ немає реальних доларів, щоб давати їх на хабар, тому дається підставна «лялька», як імітація. А щодо пана Матіоса, то я з ним практично не знайомий», – додав Бойко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-19 06:46:46