субота, 7 жовтня, 2017, 5:00 Політика
Політолог розповів, що стається з тими росіянами, з якими Україна могла б вести діалог

У Росії немає з ким вести діалог, бо ті з ким ми можемо його вести опиняються або тюрмах, або на засланнях.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) розповів політолог Олег Медведєв.

«Проблема в тому, що в Україні існує, хоча і незріла, але демократія. В Росії жорсткий авторитарний режим. Росія знаходить собі контрагентів в Україні, яких використовує через вплив на певні політичні сили, або опосередковано примушуючи рухатися в руслі вигідних для неї інтересів. А нам нема з ким у Росії говорити, тому що у Росії такого сектору практично нема. Там все контролює влада, а ті з ким ми могли б поговорити знаходяться в тюрмах, на засланнях і жодним чином не впливають на Кремль», – впевнений політолог.

Також гість програми розмірковує про прийняті закони щодо реінтеграції Донбасу. Зокрема, за словами Олега Медведєва, наші західні партнери не дуже хотіли першого закону, який визнає Росію агресором і окупантом.

«Вони давали зрозуміти, що краще було б якби цього закону не було. Проте українська влада пішла на прийняття цього закону. А через те, що ці два закони йшли в пакеті вдалося збалансувати ситуація. Те, що ми прийняли другий закон, який необхідний для продовження Мінського процесу, дещо заспокоїв наших партнерів щодо прийняття першого закону, який нам так само потрібний», – вважає експерт.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 21:47:09