субота, 7 жовтня, 2017, 2:25 Політика
Немає жодної країни в світі з високим рівнем корупції, яка була б багатою, – Шрайк

Недаремно в Україні популярна фраза «Україна не бідна країна, а розкрадена». Для того, щоб можна було від чогось відштовхнутись, потрібно перемогти корупцію, бо без цього ніколи не держава не станемо країною, яка розвивається.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK сказав публіцист та блогер Роман Шрайк

«Я стежу за соціологічними опитуваннями, і коли людей запитують: що вас хвилює, то вони кажуть про три аспекти: війна, корупція та бідність. А корупція та бідність завжди пов’язані. Є бідні країни з низьким рівнем корупції, буває і таке. Але немає жодної багатої країни з високим рівнем корупції. Наразі ми є країною третього світу, а повинні хоча б «виповзти» у другий світ, аби мати шанс коли-небудь потрапити у перший. Ми до цього –не доживемо, можливо наші внуки це побачать», – розповів Шрайк.

Він вважає, що справи з корупцією в Україні дуже сумні.

«Є люди, яких звинувачують, та ті, які їх захищають. Тих людей, яких звинувачують, їх хапають за руку, вони починають одразу ж кричати, що антикорупціонери погані і все це перетворюється в хаос. І якщо дивитися на рейтинги влади, то вони є достатньо низькими, більше того на рівні «плінтуса».  Але і рейтинги опозиції, також є дуже низькими, приблизно на тому ж рівні «плінтуса». Кого ми виберемо у президенти та у наступну каденцію парламенту взагалі є загадкою, ми на порозі величезного хаосу. Адже мало хто знає, як буде голосувати, бо ніхто, нікому не вірить у цій країні», – прокоментував публіцист.

Та додав: «Щоб не допустити хаосу в країні, у влади є один шанс: і НАБУ, і ГПУ і Антикорупційна прокуратура повинні працювати разом і реально, незалежно від того чи ти друг, чи ворог президента, влада ти чи опозиція, хапати за руку і «тягнути» у в’язницю. А ми всі повинні підтримувати цю діяльність». 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-25 04:34 :33